Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Magnetická rezonance 29.05.2013 14:53:57
Dobrý den,
v následujících dnech bych měla jít na magnetickou rezonanci křížové oblasti. Vadí to mému těhotenství v prvním trimestru?
Děkuji Michaela
(Vložil(a): Anonym)
Při vyšetření MRI není používáno ionizující záření. První trimestr gravidity se uvádí jako kontraindikace. Rozhodnutí ale přísluší vašemu ošetřujícímu lékaři, kterého informujte o svém těhotenství, aby mohl tuto skutečnost vzít v úvahu. Informaci by vám také poskytlo přímo zdravotnické zařízení, kde má vyšetření proběhnout.
(Za SÚJB: sujb)