Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: magneticka rezonance v tehotenstvi 20.03.2010 08:19:26
Dobrý den, nevím zda má souvislost absolvování magnetické rezonance (vyšetření prostaty a okolí) na následné problémy s žlučníkem (podráždění - mám asi kameny). Dvanáct hodin po MR jsem opakovaně zvracel a další den jsem měl několikrát žlutou a velmi řídkou stolicí. Následně čtyři dny po MR přetrvávají bolesti břicha zejména v oblastni žlučníku a nevolnost při pozření jakéhokoliv jídla. Děkuji za odpověď J.Červený
(Vložil(a): Jaroslav Červený)
Váš dotaz nesouvisí s problematikou v kompetenci SÚJB. Prosím obraťte se na svého ošetřujícího lékaře.
(Za SÚJB: sujb)