Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

RTG vyšetření před početím 27.04.2011 14:29:20
Dobrý den, v době ovulace jsem podstoupila panoramatický rentgen zubů bez ochranných pomůcek. V tomto cyklu jsem také otěhotněla. Ráda bych Vás poprosila o odpověď, zda pro ještě neoplodněné vajíčko znamenal rentgen nějaký zásah s ohledem na vývoj plodu. Předem Vám velmi děkuji za Vaši laskavost.
Jarmila
(Vložil(a): Jarmila Pospíšilová)
Rtg zubů nemá následky na budoucí plod.
(Za SÚJB: sujb)