Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Vliv ionizujícího záření na fertilitu 21.04.2022 16:18:53
Dobrý deň,
dcéra absolvovala interné predoperačné vyšetrenie pred IVF. Absolvovala RTG hrudníka. Vajíčka jej odoberali na druhý deň.
Moja otázka: bolo vykonanie RTG vhodné? Aké poškodenia mohlo spôsobiť?
Ďakujem za odpoveď.
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

o vhodnosti předoperačního vyšetření rozhodl lékař, není v kompetenci SÚJB zpochybňovat jeho rozhodnutí. SÚJB může pouze sdělit, že dávka z vyšetření rtg hrudníku je velmi nízká.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)