Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Vliv ionizujícího záření na fertilitu 26.02.2022 17:41:58
Dobry den.S priatelom.sa dlhsiu dobu pokusame o dieta.Priatel ma absolvovat rtg celej chrbtice vratane krizovej oblasti.Priblizne o 1-2 dni po jeho rontgene mam ovulaciu.Chcem sa spytat,ci treba vynechat tento cyklus snazenia preventivne,ci moze rtg ziarenie ovplyvnit negativne spermie.Nebudu tieto spermie poskodene ziarenim alebo nic nehrozi a mozme sa kludne snazit vzhladom na to ze prejde len 1-2 dni od rontgenovania.dakujem za odpoved
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

dávka rtg vyšetření Vašeho partnera nemohla spermie poškodit.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)