Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Vliv ionizujícího záření na fertilitu 25.11.2019 11:57:41
Dobrý den, prosím o informaci: 9. 1. 2020 mám jít na MR mozku a míchy a 14. 1. 2020 mám mít ovulaci. Mohu již v tomto termínu bez obav otěhotnět, nebo mám raději kvůli vajíčku, které bylo vystaveno MR počkat až na další ovulaci? Mnohokrát děkuji za odpověď
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

při vyšetření MR nejste vystavena ionizujícímu záření.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)