Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Vliv ionizujícího záření na fertilitu 16.07.2019 10:29:01
Dobry den, manžel ma diagnostikováno varikokelu III.stupne vlevo a I.stupne vpravo . Dnes podstoupil sklerotizaci s kontrastní latkou. Ja mam mit během cca 2 -4 dni ovulaci. Ma záření pri tomto výkonu nejaky vliv na genetickou informaci u spermii, nebo musíme se snazenim o miminko přestat, popřípadě jak dlouhou dobu.

Mockrát vám dekuji za odpoved. L.T
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

použité záření při výkonu, který manžel absolvoval (sklerotizace varikokely) je velmi nízké, nemá vliv na genetickou informaci spermií.
(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)