Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Vliv ionizujícího záření na fertilitu 15.07.2019 10:10:24
Dobrý den, pár dnů po ukončení menstruace jsem byla na rentgenu bederní páteře (2 snímky). Aktivně se s přítelem snažíme o miminko. Má toto ozáření nějaký vliv na vajíčko atd.? měli bychom plánování miminka odložit? Budu vděčná za Vaši radu. Děkuji
(Vložil(a): Martina Nová)
Dobrý den,

Ozáření z rentgenu bederní páteře (2 snímky), provedené těsně po ukončení menstruace, nemůže negativně ovlivnit vajíčka.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)