Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Vliv ionizujícího záření na fertilitu 12.04.2018 10:08:00
Dobrý den, moc ráda bych Vás požádala o radu. Dnes jsem postoupila rentgen v oblasti břicha a bederní páteře (3 snímky). S partnerem se v současné době snažíme o miminko, zhruba za 2 dny ovuluji. Bylo by na místě snahu o nějakou dobu odložit? Moc děkuji za Vaši informaci a přeji příjemný den. Tereza Púchová
(Vložil(a): Púchová)
Dobrý den,

ne, odklad není nutný.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)