Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Vliv ionizujícího záření na fertilitu 20.02.2018 08:07:27
Dobrý deň.. Pred dvomi mesiacmi som podstúpil panoramaticke rtg zubov.. Po nedávnej výplní koreňa zubu som včera šiel znova na panoramatický snímok , kde mi ho robili kvôli nezdaru tri krat opakovane (dva krát to hlasilo prerušenie asi kvoli polohe)... Je nejak ohrozené mojeho zdravie ako zvýšené riziko tumoru, pripadne štítna žľaza? Ďakujem
(Vložil(a): Janek)
Dobrý den,

Nemusíte míz obavy - ani opakovaný OPG snímek neohrozí Vaše zdraví.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)