Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Vliv ionizujícího záření na fertilitu 23.01.2018 02:12:46
Dobry den, 15 decembra som bol na CT mozgu, 18 decembra na rtg chrbtice co bolo asi 5 snimkov, kde som pouzil krytie genitalii, o par dni na to 2 januara na magnetickej rozonancii mozgu a 22 januara na rtg brucha co boli dve snimky, kde mi vsak nedali ziadne krytie genitalii. Moze to castne ozarovanie v takej kratkej dobe ovplyvnit zdravie, respektivne moze to mat negativne nasledky na genitalie? A po akom case by som sa mohol pokusit o dieta po danom ziareni?
Dakujem
(Vložil(a): Ivan )
Dobrý den,

CT mozku, ani CT páteře a rtg břišní oblasti nemůže negativně ovlivnit funkci genitálií.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)