Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Vliv ionizujícího záření na fertilitu 05.06.2016 16:34:44
Dobrý deň,
manželovi robili 9.mája 2016 Rtg obidvoch kolien s použitím vesty (2 snímky) a Rtg krížovej chrbtice bez použitia vesty (2 snímky). Snažíme sa už dlhšiu dobu o bábätko a nevieme, či je nutné momentálne čakať so snahou o počatie. Dočítali sme sa rozličné informácie (čakať 3 mesiace pokiaľ sa vytvoria nové spermie, čakať 1 mesiac, nečakať vôbec). Neradi by sme niečo zanedbali a zaujíma nás možný vplyv daných vyšetrení na kvalitu manželových spermií. Veľmi pekne ďakujem za radu.
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

rtg snímky, které manžel absolvoval, nemohou ovlivnit kvalitu spermií.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)