Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Vliv ionizujícího záření na fertilitu 28.04.2016 07:35:31
Dobry den,
Vcera mi robili rentgen kostrc z predu a z boku. Bez stineni brucha. Moze ziarenie poskodit vajicka vo vajecnikoch a mat vplyv na reprodukciu? Planujem otehotniet, doktorov som informovala. Je dovod na obavy? Doktorka mi povedala, ze pocas letu lietadlom je clovek vystaveny vecsej davke ziarenia, nez pri takomto RTG. Dakujem za odpoved.
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den, vyšetření nemůže poškodit vajíčka a mít vliv na reprodukci. Paní doktorka vás správně informovala.

(Za SÚJB: sekce radiační ochrany)