Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Otázky k dávkám ionizujícího záření 25.05.2022 13:46:22
Dobrý den mohu mít ještě jeden dotaz
Mudr mi zaslat na moji žádost vyjádření z mého vyseteni a píše že bylo provedeno dvou fázi vysetreni horní poloviny bricha v délce 28cm ..efektivní davkku 4 mSv..je velká pravděpodobnost že nebyla ozarena deloha a vejecnik???a ta davka je to 100% jistota??nemůže z toho být třeba onemocnění slabých organu...
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

nemusíte mít obavy, takovou nízkou dávkou (4 mSv) nemohou být děloha ani vaječníky ovlivněny.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)