Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Rtg ochrana 16.05.2022 14:30:51
Dobrý den, vyhledala jsem si vaše stránky. Měla bych také dotaz.Dcera 3 roky byla odeslana k ortopedovi kvůli vyloučení vady kýčle jeden den pokulhávala.
Byla jsem hodně překvapena, že dcerku snimkovali 4 krat stala jsem vedle ní po odchodu jsem si uvedomla, že mi ani nerekli ať si sundam zlatý šperk pokud vím, dríve se toto dělalo. Jde mi hlavně, ale o dcerku jak vubec je možne 4 krat po sobe dělat rtg v nepřímem ohroženi zivota myslím uraz atd. Jak dalece ji toto mohlo uškodit.
Mne jako rodiči se to vůbec nelíbilo..
Děkuji s pozdravem L.Č.
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

o vyšetření rozhoduje lékař, počet snímků závisí také na požadované diagnostické informaci. Nemusíte mít obavy, provedené vyšetření nemohlo Vaší dceři uškodit.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)