Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Re: Otázky k dávkám ionizujícího záření 17.03.2021 14:50:27
Dakujem za rychlu odpoved, este pre upresnenie : nebol som v cakarni ,ale v miestnosti hned vedla CT kde sa odkladaju veci, standardny postup je ,ze sa pacient vyzlecie a potom vojde do susednej miestnosti s CT na vysetrenie ,ale medzitym bol zobrany iny pacient z cakarne po znamosti a bolo mu vykonane CT zatial co som bol pripraveny v prezliekacej miestnosti, dvere tam boli drevene,su moje obavy zbytocne ? Je tato miestnost zabezpecena proti radiacii tak isto ako konzolova miestnost odkial ovladaju CT ? Dakujem
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

ano, Vaše obavy jsou opravdu zbytečné.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)