Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Re: Otázky k dávkám ionizujícího záření 01.10.2020 14:40:07
Děkuji za odpověď, nevím jestli budeme to pochopila správně...že ke zlomům šroubovice dochází vlivem více faktorů, nejen záření i během běžného života. Šlo mi spíše o to jestli si s tím tělo umi v této dávce poradit. Děkuji
(Vložil(a): Anonym)
Ano, chápete správně, otázka je, zda vůbec, při nízkých dávkách, ke zlomům došlo. A pokud nějaké změny nastaly, byly velmi pravděpodobně opraveny.
(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)