Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

EKG, gastroskopie a mamografie 21.05.2020 11:10:21
Vážení, prosím Vás, mohou být tato vyšetření v jeden den nebo raději každé vyšetření zvlášť? EKG, mamografie a gastroskopie? Děkuji Hana
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

rozvržení jednotlivých vyšetření závisí jak na možnostech daného pracoviště, tak na Vašich možnostech. Jednotlivá vyšetření provedená v jeden den nepředstavují riziko.

(Za SÚJB: sekce Radiační ochrany)