Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

RTG záření 15.03.2018 11:21:03
Dobrý den,
pracuji jako veterinární asistentka a přestože používáme ochranné pomůcky ráda bych věděla jak moc je škodlivé RTG pokud u něj jsem zhruba 1-2x denně. Děkuji za odpověď
Balejová
(Vložil(a): Miroslava Balejová)
Dobrý den,

pokud důsledně používáte ochranné pomůcky a jste přítomna snímkování cca 1-2x denně, je ozáření velmi nízké. Jste vystavena pouze neužitečné záření, jehož zdravotní účinek je minimální.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)