Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Skodlivost ct vysetrenia 14.08.2017 09:15:35
Dobry den.Chcela by som sa informovat a zaroven poprosit o radu.Zlomila som si koleno-presna diag.
S8218 zlomenina horneho konca pistaly
Fct.condyl fibularis tibiae I.sin.sine disloc.
Fct. eminentia intercondylaris tibiae I.sin.
Absolvovala som 4x rtg a ct. Caka ma este 1 zaverecny rentgen bez ortezy.Chcela by som sa informovat ohladom rtg a ct ziarenia na organizmus nakolko som kojaca matka maleho babatka a absolvovala som 4 rtg a 1 ct vysetrenie kolena. Mozem zaverecny rtg odmietnut? Ake rtg a ct prinasa negativa ak je robene v kratkom case viac krat +Ct. Cize ct kolena a nasledne rtg kolena .Aka je v mojom pripade radiacna zataz.Je moje zdravie v ohrozeni?
Obavam sa o zdravie nakolko som uz v tomto roku absolvovala rtg.zubov a dutin. Dakujem za odpoved
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den, diagnostické RTG snímky, které jste kvůli zlomenině absolvovala, nemohu ohrozit vaše zdraví. Rtg záření nemůže ohrozit kojence, do mléka nepřechází, kojení není kontraindikováno.

(Za SÚJB: sekce radiační ochrany)