Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Patní ostruha 13.03.2017 09:31:45
Dobrý den.
Prosím o informace ohledně ozařování kobaltem při dg. patní ostruhy. Je pravda, že se tímto procesem odstraňuje pouze zánět, nikoli příčina?
Nakolik je nebezpečné? Pravdu prosím.
Děkuji.
(Vložil(a): Lahová Dana)
Dobrý den, Váš první dotaz je mimo kompetence SÚJB, prosím kontaktujte svého lékaře. Co se týče druhého dotazu. U jakéhokoliv lékařského ozáření platí, jeho zdůvodnění před samotným výkonem a v průběhu léčby pak dodržování zásad správné praxe a principů radiační ochrany, z čehož vyplývá, že se tohoto léčení, které Vám bylo lékařem předepsáno, nemusíte bát.
(Za SÚJB: sekce radiační ochrany)