Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Otázky k dávkám ionizujícího záření 03.11.2016 11:51:32
dobrý den chtěla jsem se zeptat, v zaří rtg nosa a plic, pak pohužel asi za měsíc 4 snímky na klasickém rtg na vyvolání smímku kde pan pouzival ještě takovou tu desku kde potrebovala dr. klouby a esíčka jak tomu říka, je to docela dost naráz během určitého období, že bohužel jak se zbavit trošku přírodně v tělě radiaktivy - může mě to vyvolat rakovinu.
(Vložil(a): jana kujova )
Dobrý den,

rtg snímky, které jste absolvovala byly zcela jistě zdůvodněny zdravotními problémy. Dávky, které jste obdržela nejsou tak významné, aby vyvolaly rakovinu.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)