Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Otázky k dávkám ionizujícího záření 07.07.2016 18:50:58
Dobry den ! Mam dotaz,byla jsem na Jestedu a smerem k lanovke jsem si všimla vystrahu na neviditelne radiačni ozareni...to znamena nejaku radioktivitu v okoli? Dvere s vystrahou byli jen par metru od cekarne na lanovku.Dekuji za odpoved
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

V tomto případě nejde o radioaktivitu v okolí, ale jedná se pouze o informativní ceduli, tak jako v případě dalších upozornění. Pro Vaší informaci, radiační situace v ČR je kontinuálně sledována, aktuální stav je možné zjistit na webových stránkách SÚJB. Velice děkujeme za váš postřeh a ceníme si vašeho zájmu.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)