Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: interval mezi mamografií a RTG plic 26.06.2016 10:39:08
Dobrý den,
prosím o informaci, zda můžu bez jakéhokoliv rizika postoupit RTG plic, když jsem byla 6.5.2016 na mamografu prsů.Je třeba mezi těmito dvěma vyšetřeními dodržet nějaký interval? Děkuji vám za odpověď. Milena Švehlová
(Vložil(a): Milena Švehlová)
Dobrý den,

mezi rtg vyšetřením na mamografu a RTG plic není třeba zachovávat žádný interval, z RTG plic je dávka velmi nízká, vyšetření není rizikové.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)