Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Záření po RTG, CT a ozařování 29.04.2016 13:49:13
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda se může vyskytovat nějaké IZ záření v čekárně pro pacienty na RTG? Popř. mohlo by mít vliv na plod každodenní procházení takovouto čekárnou?
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den, čekárna pro pacienty je kontrolována, aby v ní bylo bezpečno pro pacienty i ostatní obyvatele, včetně těch osob, které jsou těhotné. Každodenní procházení čekárnou není pro plod nebezpečné.

(Za SÚJB: sekce radiační ochrany)