Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Otázky k dávkám ionizujícího záření 04.12.2015 13:18:18
chtel jsem se zeptat,li mohl vybuch Cernobylu a jeho nasledna radiace,zapricinit kazy zubu? cistim si zuby denne,chodim na kontroly a i tak mam kazy. narodil jsem se par mesicu po tom vybuchu,tak by me to zajimalo. dekuji
(Vložil(a): Kamil Ferenc)
Dobrý den,

havárie jaderné elektrárny ani následná radiační situace v ČR neovlivnila kazivost zubů. Tato je, kromě péče o zuby, ovlivněna řadou dalších faktorů, kterými jsou genetické dispozice, výživa, resp. stravovací návyky, některá onemocnění, atd.

(Za SÚJB: úsek radiační ochrany)