Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Otázky k dávkám ionizujícího záření 10.06.2015 11:52:22
Dobrý den, nedávno jsem absolvovala rtg kolena( 2 snímky), jenže se snímek ztratil, tak jsem tento rtg absolvovala 4 dnech absolvovala rtg znovu. Asi po dvou dnech mi začaly silné bolesti v koleně, dokonce i když je noha v klidu - což mi dříve nikdy nedělalo, občas i taková "bodavá" bolest. Chtěla jsem se zeptat, zda to může mít souvislost s opakovaným rtg v tak krátké době ( celkem 4 snímky), děkuji za odpověď. Anna
(Vložil(a): Anna Foučková)
Dobrý den, bolest, kterou popisujete, rozhodně nemůže být uváděná do souvislosti s opakovaným rtg vyšetřením, ale souvisí s problémem s kolenem.
(Za SÚJB: úsek radiační ochrany)