Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Ozáření při letecké přepravě 05.07.2021 15:29:07
Dobry den, procitam dotazy a odpovedi a mam dojem, ze letani absolutne v tehotenstvi nevadi…. Ani v prvnich tydnech tehotenstvi…. Proc Vam tedy kazdy gynekolog tvrdi opak? Z jakeho duvodu se nedoporucije letat v prvnim trimestru? Existuji k tomu nejake relevantni zdroje? Mnohokrat dekuji za odpoved.
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

Dávka při letu je nízka, je na úrovni intaoralniho snímků a neznamená z hlediska radiační ochrany nebezpečí pro zárodek.
(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)