Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Tehotenstvi prvni trimestr 23.01.2019 11:46:17
Dobry den, chtěla bych se zeptat na let praha-maledivy ve 8. tydnu tam a v 10 tydnu zpet. Gynekolozka mi rekla ze hrozi riziko poskozeni mozku, prakticky lekar zase ze to mozek poskodit nemuze. Jak to tedy je?
Dekuji, Nikol
(Vložil(a): Nikola)
Dobrý den,

radiační zátěž během letu Praha-Maledivy a zpět v 8., resp. 10. týdnu těhotenství neznamená pro plod riziko poškození mozku.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)