Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Ozáření při letecké přepravě 25.08.2018 22:05:47
Dobrý den,
za posledních deset let jsem nalétal jako člen posádky letadel okolo 8000h. Nyní se dočítám, že poslední roky jsou dávky záření zvýšené, např. sluneční erupcí. Rád bych se zeptal, zda by nestálo za úvahu s létáním vzhledem k ozáření přestat.
Moc děkuji za Vaši odpověď

Petr
(Vložil(a): Petr)
Dobrý den,

lety mohou znamenat různou osobní dávku: rozhodnutí, o kterém přemýšlíte by mělo být podloženo konkrétní dávkou, kterou jste zatím obdržel.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)