Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

BESPLATNY odhad davky 24.08.2017 14:12:58
Dobry den,

v ramci naseho oddeleni merime a stanovujeme davky od kozmickeho zareni na palubach letadel od roku 1991 a jako verejna instituce citime povinnost pomahat verejnosti v oblasti naseho vyzkumu. Vytvorili jsme proto pro verejnost kratke informacni stranky venovane teto problematice a pokud budete chtit, tak Vam davku radi besplatne stanovime. Vice informaci naleznete zde:

www.odz.ujf.cas.cz (stranky celeho ustavu)

http://cesky.odz.ujf.cas.cz/home/vyzkum/kosmicke-zareni (info o davce a info k urceni davky)(Vložil(a): Jan Kubancak)
Dobrý den,

děkujeme, že se zajímáte o naše stránky.
(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)