Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

RTG 31.10.2012 16:37:34
Dobrý den, chtěla bych poprosit o odpověď na jednu otázku. Pokud si u RTG zubů nesundám kovový předmět (konkrétně naušnice), mohu je pak normálně nosit? Jestli se domnívám správně, mně to nijak neublíží, spíše může být ovlivněna kvalita snímku, že? Náušnice tedy mohu normálně bez obav nosit dál? Děkuji moc!
(Vložil(a): Anonym)
Ano, náušnice lze nosit, rtg záření je neaktivuje - neučiní je sekundárním zdrojem záření.
(Za SÚJB: sujb)