Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

RTG miminka 09.07.2021 23:49:12
Dobrý den,
byla jsem s dcerkou (14 měsíců) poslána na rentgen nožiček, které jsem držela a byla k ní nakloněna. Dcerka je stále kojena. Nedostala jsem žádnou ochranu proti záření a dcerka pouze límec na bříško. Mám teď obavy, zda nám ten rentgen nemohl ublížit, hlavně dcerce. Přeci jenom ještě hodně malá. Bojím se, zda jí to nemohlo nějak poškodit. Díky za odpověď
(Vložil(a): Michaela)
Dobrý den,

rtg nožiček nemohl Vás, ani dcerku poškodit.
(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)