Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Ozáření předmětů RTG 29.08.2020 11:12:26
Dobrý den,
nechala jsem si propíchnout nos a mám v něm piercing z chirurgické oceli, chodím na rovnátka a tam mi jednou za půl roku dělají rentgen. Moje máma to, ale nevi. Muzu ho mít v nose i když mi budou dělat rentgen?
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

piercing z chirurgické oceli by neměl být překážkou rentgenu, nicméně konečné rozhodnutí je na pracovišti, které bude výkon provádět.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)