Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Prostor po zubaři 11.06.2020 18:29:11
Dobrý den, chceme si v objektu Zdravotního střediska pronajmout volnou místnost kterou kterou využijeme jako denní místnost. Tento prostor je ze speciálních sádrokartonových desek, kudy neprochází žádné RTG záření. V minulosti zde stál 360 st. RTG zubního lékaře. Nyní je prostor volný.
Jsme donuceni místními hygieniky si k naší provozovně pořídit denní místnost a tato je volná.
Mám dotaz zda toto může být problém a ve stěnách a izolaci se mohou třeba držet jakési zbytky RTG záření..
Děkuji za odpověď. Kábrt
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

ve stěnách ani v izolaci RTG záření nezůstává.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)