Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Ozáření předmětů RTG 23.05.2018 00:23:46
Dobrý den,byla jsem na rtg plic a měla jsem prstýnek na ruce a mobilní telefon v kapse u kalhot.Zajímalo by mě jestly se mohl zkreslit výsledek rtg a jestly by mi to mohlo nějak ublížit?
(Vložil(a): Zuzana Kottová)
Dobrý den,

u rtg snímku plic prstýnek na ruce a mobilní telefon v kapse diagnostické informaci nevadí. Ani Vám nemohou nijak ublížit.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)