Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Ozáření předmětů RTG 21.02.2018 13:37:50
Dobrý den byla jsem na RTG zubů a sestřička me upozornila že po dobu otáčení stroje kolem me hlavy nesmím polknout ale stalo se prosím o info zda mi to ublížil.
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

Pokud jste během vyšetření polkla, může to mít jedině vliv na pohybovou neostrost, tedy kvalitu snímku. Nemůže to nijak ublížit Vašemu zdraví.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)