Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Časté rentgenování 09.07.2016 19:27:36
Dobry den ! Mužete mi prosim poradit..Pri stehovani jsem doma zjistila,že mam doma 2 male rtg snimky zubu..Dostala jsem je pred par lety od sve zubarky..Kam je prosim muzu vyhodit.. a jsou snimky nejak skodlive na zdravi ,jako rtg samotny? Nevadi ze jsem je mela tak 10 let doma ?Dekuji
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

rtg snímky zubu (2 filmy) nejsou škodlivé, ani jejich likvidace nevyžaduje žádná speciální opatření.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)