Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Ozáření předmětů RTG 16.02.2016 10:49:09
Dobrý den, při RTG vyšetření zápěstí jsem měl v kapse od kalhot mobilní telefon. Může to nyní způsobit nějaký problém co se týče používání mého telefonu? Děkuji.
(Vložil(a): Mates)
Dobrý den,

předpokládám, že telefon nebyl ani v přímém svazku rentgenového záření. Přítomností při rtg vyšetření zápěstí se telefon nestane radioaktivním, záření nezpůsobí problém s jeho dalším používáním.

(Za SÚJB: úsek radiační ochrany)