Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Zkoušky odborné způsobilosti (ZOZ) 18.11.2022 12:26:44
Dobrý den,
jsem držitelem ZOZ pro dohlížející osobu i pro přímí dohled nad radiační ochranou. Do konce roku bylo nutno absolvovat kurz. No samozřejmě jsem na to zapomněl a potřebuji to vyřešit. Můžete mi prosím poradit zda lze tento kurz ještě absolvovat a případně kde?
Děkuji
(Vložil(a): anonym)
Dobrý den,

absolvujte kurz další odborné přípravy co nejdříve.
Výběr: viz odkaz na firmy, které k této činnosti mají povolení SÚJB.
https://www.sujb.cz/aplikace/radon/?table=tab_e&search=1&B=1&licence=5

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)