Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: dotazy 17.01.2014 11:43:34
Dobrý den, ráda bych se zeptala na pár informací k RO. Pracuji jako RA a zjistila jsem, že jsem těhotná až ve třetím týdnu. Do té doby jsem bez omezení pracovala v provozu. Tudiž se ptám, mohl být v této době plod poškozen zářením, i by mě zajímalo jakou dávku jsem obdržela, když jsem svítila na sále cca 10 min, ve vzdálenosti 1 až 1,5 m od ZIZ a na sobě měla vestu 0,25 Pb. Děkuji za odpověď
(Vložil(a): Anonym)
S ochrannou vestou a ve vzdálenosti, kterou uvádíte plodu nebezpeční nehrozí.
(Za SÚJB: sujb)