Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Re: Pracovníci se zdroji ionizujícího záření a gravidita 10.07.2022 04:47:12
Dobry den, som v 13tt tehotenstva. Vcera bol manzel na CT vysetreni s kontrastnou latkou. Z dovodu podozrenia na zapal slepeho creva mu CT vysetrenim prekontrolovali cele brucho. Ked sa vratil boli sme cely cas spolu, objali sme sa s priamim kontaktom pokozky mojho tejotenskeho brucha na pokozku jeho oziareneho, spali v jednej posteli. Dnes nadranom som sa zobudila s otazkou ci je to v poriadku, vedeli by ste mi poradit?
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

Kontakt s osobou poo prodělaném CT vyšetření s kontrastní látkou není v průběhu těhotenství kontraindikován.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)