Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Oddělení nuklearni mediciny 08.03.2022 11:47:53
Dobrý den, špatně jsem se v dotazů vyjádřila.Rada bych věděla, zda na oddělení nuklearni mediciny, kde se připravují radioaktivní roztoky, jež se aplikují pacientům dochází k tomu, že si záření odnasim domu.To, že budu ve styku se zářením já, s tím počítám, ale nechci tomu vystavovat syna.Dekuji
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

při dodržování pravidel radiační ochrany s otevřenými radionuklidovými zdroji nehrozí Váma a ani vašemu synovi nebezpečí.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)