Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Pracovníci se zdroji ionizujícího záření a gravidita 14.11.2018 08:16:58
Dobry den chcem sa vas opytat planujem otehotniet vcera som bola s ocom na scintigrafii kostii pri novozistenom ca prostaty ocovi bolo aplikovane radiofarmakum 99mTc-hdp ak by som aj bola tehotna je to rizikove pre plod?snazila som byt pd neho vzdialena na par metrov no predsa som s nim bola v kontakte po vysetreni dakujem za odpoved
(Vložil(a): Katarina Urbanova)
Dobrý den,

podmínky kontaktu s pacientem, který absolvoval scintigrafii kostí, Vám musí dát pracoviště, které výkon provádělo. Pokud jste dodržovala, jak píšete, určitou vzdálenost a nebyla jste dlouhodobě a okamžitě s aplikovaným v kontaktu, není to pro vás nebezpečné.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)