Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Pracovníci se zdroji ionizujícího záření a gravidita 04.10.2016 11:00:12
Dobrý deň, pracujem ako RA na Rádioterapiu,som v 7td tehotenstva a počas tohto obdobia som pracovala na pracovisku s lineár. urychľovačom.Mohlo to mať negatívny vplyv na plod,prîpadne môže to mať následky až na dieťa v neskoršom období napr. v puberte,v dospelosti,(napr.metabolicke poruchy). Ďakujem.
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

práce RA na radioterapii nemůže mít následky, které popisujete.
(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)