Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Pracovníci se zdroji ionizujícího záření a gravidita 26.02.2016 12:56:44
Dobrý den,pracuji jako fyzioterapeut, v práci zapínám pulsní magnetoterapeutický přístroj,někdy se pohybuji v blízkosti 1m od přístroje. Hrozí nebezpečí v těhotenství pro vyvíjející se plod? Děkuji za odpověď.Špačková.
(Vložil(a): Dana Špačková)
Dobrý den,

ohledně zdravotních rizik v případě těhotenství, resp. rizik pro vyvíjející se plod, se prosím obraťte na Ministerstvo zdravotnictví ČR. SÚJB je kompetentní pouze jedná-li se o zdroj ionizujícího záření.
(Za SÚJB: úsek radiační ochrany)