Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Tritiové přívěsky 16.09.2012 00:43:31
Dobrý den,
na českých stránkách www.tritiumshop.cz jsem našla prodej přívěsků s tritiem. Zajímalo by mě, jestli jsou vážně tak bezpečné, jak se na stránce tvrdí (nedůvěru ve mě vzbuzuje přinejmenším jejich graf poklesu svítivosti, která dle mě nemůže být lineární - i proto si nejsem jistá, jak moc majiteli věřit)
Děkuji za odpověď
(Vložil(a): Anonym)
Informace uváděné výrobcem na jeho webové stránce jsou správné. Z pohledu dozoru, který vykonává SÚJB, je důležité, zda výrobce splňuje požadavky české legislativy.
(Za SÚJB: sujb)