Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Rtg záření v TV 23.03.2022 13:56:57
Dobrý den, mohu se zeptat, zda televizory produkují rtg záření? A případně v jaké míře? Jak dlouho a při jaké četnosti by to mohlo být případně nebezpečné? Četla jsem článek, kde se psalo, že v tv je jakýsi převaděč rtg záření na obrazové záření či tak nějak. Moc děkuji a přeji krásný den.
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

televize používané v současné době rtg záření neprodukují, nevyřazují.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)