Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: obohacený uran 27.11.2019 08:12:44
Dobrý den, zajímalo by mě jestli byste mi mohli poskytnout pár gramů obohaceného Uranu pro vzdělávací účely. Případně kde bych ho mohl sehnat. Zároveň by mě zajímalo kolik by ti stálo a jaká povolení bych potřeboval.
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

k Vašemu dotazu uvádíme, že nakládání s jadernými materiály je regulovanou činností a k provozování této činnosti je nutné povolení podle § 9 odst. 5 písm. a) zákona č. 263/2016 Sb., atomový zákon. Náležitosti žádosti o toto povolení naleznete zde: https://www.sujb.cz/nesireni-jadernych-zbrani/nalezitosti-zadosti-o-povoleni-k-nakladani-s-jadernymi-materialy/.

Závěrem uvádíme, že SÚJB jadernými materiály nedisponuje a nemá k dispozici ani informace o tom, kde byste je mohl sehnat a kolik by Vás to stálo.

(Za SÚJB: Odbor pro kontrolu nešíření zbraní hromadného ničení)