Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Otázky ke zdrojům ionizujícího záření 21.06.2018 17:35:58
Dobrý den, potřebuji poradit ohledně i.o. RTG, u kterého se bude přecházet z filmu na přímou digitalizaci. Jde opřístroj Trophy Irix 70 asi 15 let starý. Napětí má 70kV a filtraci 1,8mm Al, tubus poze kulatý - 20,3 cm. Rentgen zůstane na původním místě a byl instalován pře 1.1.2017. Vyhovíme požadavkům nového atomového zákona?
(Vložil(a): Černý)
Dobrý den,

Ano, vyhovuje.
(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)